Brat z siostrą najpierw pili alkohol, a potem skatowali człowieka
Na stacji paliw w Tuszymie doszło do pobicia. Skatowany został 23-letni mieszkaniec powiatu ropczycko–sędziszowskiego. Był kopany po głowie i całym ciele. Jak się okazało, sprawcami tego pobicia było… rodzeństwo – brat (22 l.) i siostra (19 l.), mieszkańcy gminy Przecław. Byli pijani.

Policję o zdarzeniu powiadomił pokrzywdzony. Funkcjonariusze ustalili, że pomiędzy 23-latkiem a rodzeństwem doszło do awantury. Nagle napastnicy zaatakowali mężczyznę, bili go i kopali po głowie i całym ciele. Rodzeństwo zostało zatrzymane. Oboje noc spędzili w policyjnym areszcie.
Kolejnego dnia, gdy wytrzeźwieli, mundurowi przedstawili im zarzut pobicia. Oboje przyznali się do winy, a swoje zachowanie tłumaczyli zbyt dużą ilością wypitego alkoholu. Grozi im do 5 lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.