Bilety MKS dla uczniów za pół darmo

Dwa złote i siedemdziesiąt groszy – tylko tyle kosztuje miesięczny bilet, który uprawnia uczniów mieleckich przedszkoli oraz szkół podstawowych i gimnazjalnych do podróżowania na wszystkich liniach kursowych MKS, oczywiście w granicach administracyjnych Mielca

To efekt uchwały, która została podjęta na ostatniej sesji Rady Miasta. Dokument ten wprowadza ulgowy, imienny, sieciowy bilet miesięczny upoważniający przejazdów wszystkimi liniami w miejskiej strefie biletowej oznaczonej symbolem „0” dla dzieci w wielu 4- 6 lat, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Oferta ta jest skierowana również do opiekuna podróżującego z dzieckiem do 10. roku życia. On także zapłaci tylko 2,7 zł.

Bilet kodowany jest na elektronicznej karcie miejskiej (e-karcie). Może być zakupiony na miesiąc za 2,70 zł, trzy miesiące – 8,10 zł, pół roku – 16,20 zł i a rok – 32,40 zł. Jedynym obowiązkiem będzie konieczność zarejestrowania przejazdu zaraz po wejściu do autobusu.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.