Bezpłatne przejazdy MKS dla wolontariuszy WOŚP

Bezpłatne autobusy MKS dla wolontariuszy WOŚP

W niedzielę (31.01) wolontariusze Fundacji „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy” będą mogli skorzystać z bezpłatnego przejazdu wszystkimi liniami Miejskiej Komunikacji Samochodowej na terenie Mielca.

Podstawą do skorzystania z darmowych przejazdów MKS będzie identyfikator Fundacji WOŚP. Zarządzenie w tej sprawie wydał prezydent Jacek Wiśniewski.

Co ciekawe, będzie on jutro jednym z wolontariuszy Wielkiej Orkiestry. A wiec jemu też będzie przysługiwał darmowy przejazd autobusem.
W tym roku zbiórka WOŚP ma trafić na rzecz szpitalnych oddziałów laryngologii dziecięcej, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy. Wszystkie wydarzenia związane z 29. finałem w Mielcu odbywać się będą w Samorządowym Centrum Kultury.

Z wiadomych względów (koronawirus) zabraknie publiczności. Będzie można za to wszystko obejrzeć na YouTube i Facebooku mieleckiego Sztabu. Start o godzinie 12. Więcej informacji na temat 29. Finału WOŚP w Mielcu znajdziecie tutaj.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.