Ania Wyszkoni zaśpiewa w Mielcu

W piątek (12.08) o godz. 19.30 w Parku Oborskich przy ulicy Legionów 73 w Mielcu wystąpi Anna Wyszkoni. Obchodząca jubileusz 20-lecia działalności artystka  wykona swoje największe przeboje. Na scenie towarzyszyć jej będą znani muzycy. Koncert, który odbędzie się w ramach XIX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Mielec 2016” poprowadzi Zbigniew Wawer.

Bilety w cenie 40 i 30 zł są do nabycia w kasie kina Galaktyka. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych koncert zostanie przeniesiony do Samorządowego Centrum Kultury.

Anna Wyszkoni to znana i ceniona polska wokalistka, która zaczynała w 1996 roku w  grupie ŁZY. Sukces kolejnych płyt zespołu przełożył się na ogólnopolską popularność wokalistki i ogromną sympatię fanów, a wydana w 2003 roku płyta zespołu ,,Nie czekaj na jutro”, pozwoliła jej na dobre zagościć w ogólnopolskich mediach i na radiowych listach przebojów. Przyczyniło się do tego zdobycie Nagrody Publiczności w konkursie Premier Festiwalu w Opolu za piosenkę „Oczy szeroko zamknięte”. W 2009 roku Ania Wyszkoni wydała pierwszy album pod własnym nazwiskiem, który pokrył się podwójną platyną. W 2012 roku ukazał się drugi solowy album ,,Życie jest w porządku”, który powtórzył sukces pierwszej płyty.
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.