Amfetamina i „trawa” w samochodzie na Iwaszkiewicza

Za amfetaminą w ciemnym miejscu przy Inwestorów
Zdjęcie ilustracyjne.

Kilkanaście woreczków strunowych z zawartością białej substancji (amfetamina) i suszu roślinnego znaleźli policjanci w jednym z aut przy ulicy Iwaszkiewicza w Mielcu.

Do zdarzenia doszło w nocy, na początku maja, przy ulicy Iwaszkiewicza w Mielcu. Patrolujący ten teren policjanci zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn, którzy spali w samochodzie. Obawiając się o bezpieczeństwo kierowcy i pasażera, obudzili ich i wylegitymowali.
Obaj nie potrafili wytłumaczyć, dlaczego śpią w samochodzie. Zaczęli się nerwowo zachowywać.

Policjanci podczas sprawdzenia prewencyjnego pojazdu znaleźli w różnych schowkach samochodu woreczki strunowe z zawartością białej substancji i marihuany, wagę oraz młynek do mielenia suszu. W odzieży 19-latka była kolejna porcja substancji.

Zatrzymani to 22 i 19-letni mieszkańcy Mielca. Znalezione substancje zostały poddane badaniu. Potwierdziło ono, że to marihuana i amfetamina.

Mężczyźni usłyszeli zarzut posiadania narkotyków. Trwają dalsze czynności pod nadzorem mieleckiej prokuratury. Za posiadanie narkotyków polskie prawo przewiduje karę więzienia do 3 lat.
Amfetamina i "trawa" w samochodzie na Iwaszkiewicza
Przedmioty znalezione w aucie przy ulicy Iwaszkiewicza. Fot. KPP Mielec.
O Mielec Lokalnie 3108 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.