Akcja #OtwieraMY także w Mielcu. Sprawdź gdzie

Akcja #OtwieraMY także w Mielcu. Sprawdź gdzie

Mimo tzw. obostrzeń związanych z koronawirusem, część przedsiębiorców postanowiła reaktywować swoje biznesy. Jednym z nich jest mielecki Cocktail Bar Od Zmierzchu Do Świtu, który otwiera swoje podwoje już z jutro (05.02) o godzinie 18:00.
Cała akcja #OtwieraMY to bunt przedsiębiorców przeciwko działaniom rządu w sprawie dalszego lockdownu. Byli cierpliwi. Ale do czasu. Teraz wypowiadają otwierają swe lokale i obiekty.

Służby sanitarne straszą, że nieprzestrzegający obostrzeń będą surowo karani. Przedsiębiorcy odpowiadają, że masowo pójdą do sądów.

Tak uczynił na przykład pewien fryzjer, któremu za nieprzestrzeganie obostrzeń „zafundowano” wysoką karę pieniężną. Mężczyzna się nie poddał i zwrócił do sądu, a ten przyznał mu rację.

Jednym z lokali, który wbrew obostrzeniom otworzy swój lokal, jest Cocktail Bar Od Zmierzchu Do Świtu.
Funkcjonuje on na pierwszym piętrze Centrum Handlowego „Pasaż” w Mielcu. Klienci mogą przyjść tam już jutro (05.02) o godzinie 18. Akcję koordynuje grupa otwieraMY | Rzeszów & Podkarpacie.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.