Ada z Mielca odpada z Top Model

To już koniec. Nie zobaczymy w Top Model już więcej 21-letniej Adrianny Daniel. Piękna mielczanka odpadła w ostatnim odcinku show TVN, który wyemitowano we wtorek (15.11). Tego dnia zaprezentowała się finałowa szóstka modelek i modeli. Wśród nich była Ada.

Uczestnicy rywalizowali między sobą w Madrycie. Tradycyjnie wzięli udział w sesjach zdjęciowych, które później oceniało jury programu. Ada nie miała szczęścia, zanotowała kilka potknięć. To zdecydowało, że jurorzy zdecydowali się, że to ona odpadnie z programu. – Nie chcę, żebyś przestała iść w tym kierunku – powiedziała na koniec do Ady Joanna Krupa.
Za chwilę Ada (z prawej) usłyszy, że odpada z programu. Fot. To Model TVN
Za chwilę Ada (z prawej) usłyszy, że odpada z programu.  /Fot. To Model TVN/

Adrianna mierzy 176 cm, a jej wymiary to: 82-61-91. Jeszcze jako 16-letnia uczennica Gimnazjum nr 3 w Mielcu została Miss Mielca 2011. Potem z powodzeniem startowała w innych konkursach piękności, m.in.: Miss Polski Nastolatek i Queen TV Polsat. Jest żoną Wojciecha Daniela, byłego bramkarza Stali Mielec, i mamą 2-letniego synka Igora.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.