ACCENT – najlepsza szkoła językowa w Mielcu i okolicy
Szkoła językowa ACCENT zaprasza na wyjątkowe zajęcia w Mielcu. Placówka mieści się przy ulicy Sienkiewicza 57/2. Zadzwoń pod nr tel.: 17 250-63-33 lub 537-285-356.

Szkoła ACCENT oferuje zajęcia z języka angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Lekcje odbywają się grupowo lub indywidualnie, stacjonarnie lub online.

W Kolbuszowej rusza szkoła językowa ACCENT

Prowadzone są kursy ogólnojęzykowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty jak i maturalnego. Oferta szkoły wzbogacona jest również kursami Business English oraz Cambridge English Exams.

Placówka korzysta z najnowszych technologii. Sale posiadają tablice multimedialne. Dysponuje także interaktywną podłogą do nauki języka angielskiego „FUNFLOOR”, dzięki czemu dzieci angażują wszystkie zmysły: wzrok, słuch, dotyk i mowę.

To w połączeniu z ruchem sprawia, że nauka języka angielskiego jest niezwykle skuteczna i atrakcyjna, co potwierdzają liczni psychologowie.

W Kolbuszowej rusza szkoła językowa ACCENT

Zajęcia prowadzimy w oparciu o podręczniki renomowanych wydawnictw. W naszej szkole czekają na Państwa przyjaźni i doświadczeni lektorzy. Zapraszamy do naszej nowej szkoły w Kolbuszowej na lekcje TEDDY EDDIE – ambitnej i niebanalnej metody nauczania języka angielskiego dla dzieci.

W Kolbuszowej rusza szkoła językowa ACCENT

To świetna okazja do tego, aby zobaczyć, jak wyglądają nasze zajęcia i czego można się spodziewać. Nauka języka obcego rozwija strategie uczenia się oraz pozytywnie wpływa na rozwój umysłowy dziecka. Ale to nie wszystko, bo plusów jest znacznie więcej. Przekonaj się sam. Zapraszamy.

Zapraszamy do zapisów. Zadzwoń pod nr tel.: 17 250-63-33 lub 537-285-356.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.