Zwłoki mężczyzny w jednej z firm mieleckiej strefy

Prezydent uderza w radnych PiS spółką Euro Eko

Tragedia na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wczoraj wieczorem w jednej z firm znaleziono zwłoki mężczyzny. To 32-letni mielczanin.
O dramatycznym znalezisku na terenie jednego z największych zakładów strefy żyje Internet.

Nam udało się ustalić, że chodzi o firmę, która jest producentem i dostawcą systemów informacyjno-komunikacyjnych i łączności dla branży automotive. Zwłoki znaleziono w jednym z pomieszczeń zakładu, prawdopodobnie była to toaleta.

To 32-letni pracownik tej firmy. Był mieszkańcem Mielca. Wszystko wskazuje na to, że do jego zgonu przyczyniła się przewlekła choroba. Nieoficjalnie mówi się, że to cukrzyca. Na miejsce, czyli w rejon ulic Wojska Polskiego i Partyzantów, wezwano policję i karetkę pogotowia. Niestety było już za późno.
Okoliczności tragedii ma ustalić postępowanie, które prowadzić ma policja pod nadzorem prokuratora.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.