Zmarł wieloletni przewodniczący Rady Osiedla Kusocińskiego [ZDJĘCIE]
W czwartek (24.01) magistrat poinformował o śmierci Józefa Bąka, wieloletniego przewodniczącego Rady Osiedla Kusocińskiego w Mielcu. W imieniu miasta kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego złożyli prezydent Jacek Wiśniewski i przewodniczący Rady Miejskiej, Bogdan Bieniek.

Józef Bąk urodził się 24 kwietnia 1938  r. w Woli Mieleckiej. Od 1955 r. do emerytury w 1994 r. pracował w WSK „PZL-Mielec”. Był m.in. działaczem Towarzystwa Przyjaciół Dzieci i radnym Rady Miejskiej w Mielcu  w kadencji 1994-1998. Przez wiele lat pełnił funkcję przewodniczącego Rady Osiedla Janusza Kusocińskiego. Wyróżniony m.in. wpisem do „Księgi Zasłużonych dla Miasta Mielca” w 1989  r.
Józef Bąk (1938-2019)
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.