Zatrzymali poszukiwaną dwoma listami gończymi

Mieszkaniec gminy Czermin kradł, oszukiwał, niszczył...

Mieleccy policjanci zatrzymali 43-latkę, która była ścigana dwoma listami gończymi. Kobieta 13 lat ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości.
Listy gończe za 43-latką wydały sądy rejonowe w Mielcu i w Kolbuszowej. Kobieta w przeszłości mieszkała na terenie powiatu mieleckiego.

Kobieta ukrywała się przez wymiarem sprawiedliwości od 2009 roku. Przez ten cały czas lekceważyła ona sądowy wyrok pozbawienia wolności.

Przez trzynaście lat ukrywała się, przebywając wraz z rodziną poza granicami kraju. Sądy bezskutecznie ścigały ją listami gończymi. Do czasu…

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. W ubiegłym tygodniu ustalili oni i zatrzymali poszukiwaną, kiedy przebywała u swojej rodziny w Mielcu.
Tuż po zatrzymaniu przewieziono ją do zakładu karnego, gdzie spędzi kilka miesięcy, odbywając karę więzienia za popełnione w przeszłości przestępstwo.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.