Stal Mielec w następnej rundzie Pucharu Polski. Teraz Ekstraklasa.

Piłkarze Stal Mielec wygrali dziś (15.08) na wyjeździe z IV-ligowymi Karpatami Krosno 0:2 i  awansowali do 1/16 finału Pucharu Polski. Bramki dla FKS zdobyli Robert Dadok i pozyskany z Lecha Poznań, Paweł Tomczyk. Kibice liczą na taki sam start w Ekstraklasie.

Dzisiejszy mecz 1/32 finału Pucharu Polski był jednocześnie generalną próba przed startem Ekstraklasy, w niedzielę (23.08) mielczanie zmierzą się na wyjeździe z Wisłą Płock. Był to również oficjalny debiut trenera Dariusza Skrzypczaka. Spotkanie w Krośnie odbyło się bez udziału publiczności.
1/32 finału Puchar Polski
Karpaty KrosnoFKS Stal Mielec: 0-2 (Dadok 58’, Tomczyk 76’)
FKS: Rafał Strączek – Mateusz Żyro, Maciej Domański, Maciej Urbańczyk, Andreja Prokić (56′ Petteri Forsell), Kamil Kościelny, Kacper Sadłocha (46′ Łukasz Zjawiński), Grzegorz Tomasiewicz, Krystian Getinger, Wojciech Lisowski, Robert Dadok (61′ Paweł Tomczyk).
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.