Z GieKSą o zwycięstwo na Solskiego

W niedzielę (17.09) o godz. 12:30 na stadionie w Mielcu Stal podejmie mającą ogromne ambicje GKS Katowice. Spotkanie będzie transmitowane na antenie Polsatu Sport
To jeden z trzech meczy, jakie w ciągu 8 dni przychodzi rozgrywać mielczanom. – Nie powinniśmy odczuwać zmęczenia, wszyscy o nas tutaj dbają, jesteśmy przygotowani do każdego meczu – podkreśla Rafał Grodzicki, niedawno pozyskany obrońca FKS, który bardzo pozytywnie ocenia Mielec i sam klub.
– GKS to mocny przeciwnik, który z pewnością będzie chciał odgryźć się za ostatnie niepowodzenia – zaznacza Zbigniew Smółka, trener Stali. – Przygotujemy na to spotkanie odpowiednią taktykę i strategię. Mogę zapewnić, że na pewno będziemy gotowi do tego spotkania na sto procent.KOLEJNY MECZ NA SOLSKIEGO JUŻ W NIEDZIELĘ! SPOTYKAMY SIE WSZYSCY NA SEKTORZE "B"W PRZERWIE MECZU POD GNIAZDEM ZAPISY NA WYJAZD DO OPOLA ZAPOWIADA SIE BARDZO CIEKAWY WYJAZD . NA KTÓRYM NIE MOŻE NIKOGO ZABRAKNĄĆ .

Opublikowany przez Chłopcy ze Stali na 15 września 2017

 
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.