Wzruszający moment. Dzieci zaśpiewały kolędę dla chorego prezydenta [FILM]W sobotę (09.12) o godz. 11 na sali nr 1 Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu odbyło się wspólne kolędowanie przyjaciół zespołu muzycznego „Kameleon”.  W pewnym momencie prowadząca spotkanie Jolanta Dudzik – nauczycielka muzyki w Szkole Podstawowej nr 1 i instruktorka „Kameleona” – zaprosiła wiceprezydenta Jana Myśliwca, by ten wraz z dziećmi z „Kameleona” zaśpiewał kolędę
– Ponieważ nasz pan prezydent Daniel Kozdęba jest chory, musimy mu złożyć życzenia. Od wszystkich dzieci mieleckich – mówiła pani Jolanta. – Zaśpiewajmy mu wszyscy kolędę „Przybieżeli do Betlejem”. Tylko zróbmy to tak, jakbyśmy śpiewali dla naszej ukochanej osoby – apelowała.

Wiceprezydent Myśliwiec przystał na tę propozycję i wspólnie z „Kameleonem” zaśpiewał nie tylko „„Przybieżeli do Betlejem”, ale również „Wśród Nocnej Ciszy”. Tę wzruszającą chwilę uwiecznił i opublikował na swoim Facebooku Marek Paprocki, dyrektor szkoły nr 1.

Dzieci śpiewają kolędę dla Prezydenta Daniela Kozdęby

Opublikowany przez MAREK Paprocki na 9 grudnia 2017

 
Prezydent Kozdęba od dłuższego czasu zmaga się z ciężką chorobą. W ostatnim czasie stan jego zdrowia uległ znacznemu pogorszeniu. Musiał poddać się wielu operacjom, w tym głowy. Od ponad pół roku nieprzerwanie przebywa na zwolnieniu lekarskim. W magistracie zastępuje go Jan Myśliwiec.
3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.