Teraz wyniki badań w szpitalu odbierzesz on line

Pierwsi mielczanie zaszczepili się przeciw COVID-19

Szpital Specjalistyczny w Mielcu uruchamia możliwość odbioru wyników badań ambulatoryjnych on line. Jest to możliwe na tej stronie internetowej. Na wynikach widnieją elektroniczny podpisy diagnostów.

Na razie na stronie dostępne będą wyniki badań z Laboratorium Analitycznego. W późniejszym czasie w ten sposób udostępniane zostaną też wyniki z Laboratorium Mikrobiologicznego.
Aby mieć możliwość odebrania wyniku on line, pacjent w momencie zgłoszenia się na badania, musi w laboratorium odebrać specjalny wydruk od rejestratorek medycznych. Dokument ten będzie zawierał numer PIN oraz numer zlecenia.

Wyniki badań spływać będą do sieci z laboratorium na bieżąco. Będą dostępne już w tym samym dniu, za wyjątkiem tych, które wykonano w określonych dniach tygodnia. Na stronie trzeba wpisać numer PIN, nr zlecenia, PESEL oraz kod z obrazka.

Teraz wyniki badań w szpitalu odbierzesz on line

Oryginał wyników będzie dostępny w Punkcie Pobrań Badań Laboratoryjnych następnego dnia od pobrania materiału, w godzinach 7.00-17.00.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.