Wylewają asfalt na strefie. Kierowcy jeszcze trochę pocierpią [ZDJĘCIA]

Kierowcy muszą jeszcze trochę uzbroić się w cierpliwość. Prace drogowe na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej mają potrwać do końca tego miesiąca. Robotnicy wylewają właśnie nowy asfalt. Przebudowywany zostanie wyjazd ze strefy w kierunku Szydłowca i obwodnicy Mielca, a także odcinek drogi pomiędzy głównym rondem SSE a zbiegiem alei Kwiatkowskiego z ulicą Przemysłową.
– Tempo prowadzonych prac jest bardzo dobre. Wszystko wskazuje na to, że inwestycję uda się oddać w terminie – informuje starosta Zbigniew Tymuła. – Proszę mieszkańców o ostatni miesiąc cierpliwości. Utrudnienia wkrótce znikną, a nowe drogi będą służyć nam wszystkim przez lata. Zadania kosztują blisko 6 mln zł. To kolejne wspólne przedsięwzięcie z Urzędem Miejskim. W 2015 roku wspólnymi siłami wykonaliśmy rondo przy skrzyżowaniu al. Kwiatkowskiego z ul. Przemysłową – dodaje starosta.Fot.: Powiat Mielecki
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.