Wybudowali deptak między Lachnita a Sportową

Deptak między Lachnita a Sportową, zatoka na Dąbrówki

Za nami kolejne inwestycje w Mielcu. Dotyczy to ulic Dąbrówki, Lachnita i Sportowej. Trwają też przygotowania do budowy drogi na Wojsławiu.

W ostatnim czasie oddano do użytku przede wszystkim nową zatokę parkingową przy ulicy Dąbrówki. W ramach zadania przesunięto też chodnik. Wykonawcą prac było Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Mielcu. Wartość tej inwestycji przekracza 120 tysięcy zł.
To nie wszystko. Prace budowlane zakończyły się pomiędzy ulicami Lachnita i Sportową. Powstał tam ciąg pieszo-rowerowy wraz z jego oświetleniem. Koszt tego zadania wyniósł 60 tys. zł.

Deptak między Lachnita a Sportową, zatoka na Dąbrówki
Zdjęcia: Urząd Miasta w Mielcu.

Trwają również przygotowania do budowy drogi gminnej na Wojsławiu. Najkorzystniejszą ofertę w ramach przetargu złożyła firma Brukdar z Czermina i dlatego to ona zajmie się realizacją inwestycji.
Budowę ulicy zaplanowano na pierwsze półrocze 2021 roku. Wartość projektu to dokładnie 2 453 800 zł, na co mielecki magistrat uzyskał dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.