Sześć kolejnych przypadków koronawirusa w powiecie mieleckim
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie powiadomiła dziś (07.08) o kolejnych sześciu potwierdzonych przypadkach koronawirusa w powiecie mieleckim.

Wedle najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia w całym kraju Covid-19 potwierdzono u 50 324 osób, z których 1 787 zmarło. Na Podkarpaciu zaraziło się 1 535 osób: 846 wyzdrowiało, a 68 odeszło. Pod nadzorem znajduje się 33 osób, 2 703 poddano kwarantannie, w izolacji jest 517.

Dziś Sanepid poinformował o sześciu zakażeniach w powiecie mieleckim. Są to cztery kobiety i dwaj mężczyźni. W sumie na naszym terenie Covid-19 dotknął 54 osoby, z których 25 wyzdrowiało.O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.