Wiemy, kto strzelał na Alei Niepodległości [WIDEO]

Wiemy, kto strzelał na Alei Niepodległości [WIDEO]
Zdjęcie ilustracyjne.

Mamy nowe informacje w sprawie strzelaniny na Alei Niepodległości. Wiemy między innymi kto konkretnie trafił w jednego z przechodniów.

Do zdarzenia doszło dokładnie tydzień temu, czyli w poniedziałek (10.05). Wtedy to zraniony strzałem z broni pneumatycznej został 50-letni mężczyzna, który przechodził Aleją Niepodległości.
Wkrótce potem policja zatrzymała trzech osobników: dwóch w wieku 21 lat i jednego 36-latka.

W odzieży najmłodszego z nich mundurowi znaleźli substancje odurzające. Z kolei w samochodzie, którym poruszał się 36-latek funkcjonariusze zabezpieczyli trzy jednostki broni pneumatycznej. W jego mieszkaniu znaleziono duże ilości marihuany, amfetaminy, a także tabletki ekstazy i LSD.

Podczas prowadzonych czynności mieleccy policjanci ustalili, że z broni należącej do 36-latka, w mieszkaniu, do puszek strzelał jego 21-letni znajomy. Jeden ze śrutów zranił 50-letniego przechodnia.

36-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, jeden z 21-latków – narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz uszkodzenia ciała 50-letniego mężczyzny, a jego rówieśnik – posiadania narkotyków.
Sąd zastosował wobec 36-latka środek zapobiegawczy w postaci trzy miesięcznego aresztu. Trwają dalsze czynności pod nadzorem mieleckiej prokuratury.

 
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

  1. Bardzo fajny portal. Brakuje takich w Mielcu😄 Ale nad czytelnością strony musicie jeszcze trochę popracować 😭 Wszystko się zlewa i informacje mało czytelne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.