W sobotę Powitanie Lata
W sobotę (23.06) na bulwarach nad Wisłoką w Mielcu odbędzie się sztandarowa impreza powiatu – Powitanie Lata. Wydarzenie rozpocznie koncert gwiazdy Disco Polo – zespołu Piękni i Młodzi.

 
O godz. 20.30 wystąpi Natalia Szroeder, jedna z najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. Następnie zagra grupa LemON. W planach jest też m.in. mecz piłkarski ojców z synami oraz sportowa rywalizacja na siłowni. Dodatkową niespodzianką będzie darmowy lot balonem na uwięzi.

W związku z imprezą czasowo zmieni się organizacja ruchu. Wyłączone zostaną: ul. Lisa (od ul. Kościuszki do ul. Rzecznej) oraz ul. Rzeczna (od parkingu do kładki nad Wisłoką). Drogi będą zamknięte w sobotę, w godz. 14-24. Zakazy wjazdu nie będą jednak dotyczyć okolicznych mieszkańców.
Organizatorzy imprezy apelują o nieparkowanie samochodów wzdłuż ul. Rzecznej oraz na parkingu przy restauracji „Bulwary”. Auta można zostawiać na przy parafii św. Mateusza i przy ul. Kościuszki.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.