W Mieleckiej Strefie Kibica odbędą się… szczepienia

Rusza miejski program bezpłatnych szczepień seniorów

W środę (23.06) w Mieleckiej Strefie Kibica będzie można nie tylko obejrzeć kolejny mecz Polaków na Mistrzostwach Europy. Będzie można też… zaszczepić się przeciw COVID-19.
Poprzednie transmisje w Mieleckiej Strefie Kibica, spotkań ze Słowacją i ostatnio z Hiszpanią, cieszyły się ogromną popularnością mielczan.

Nie inaczej powinno być w środę (23.06), kiedy to Polacy zmierzą się w meczu „o wszystko” ze Szwecją. Początek tego spotkania o godzinie 18.

Tego samego dnia do godziny 20 na płycie mieleckiego Rynku, obok strefy kibica, będzie funkcjonował mobilny punkt szczepień w którym będzie można się zaszczepić przeciw COVID-19 jedno-dawkową szczepionką Johnson&Johnson.

Zabiegi dla wszystkich chętnych organizowane są we współpracy miasta z Centrum Medycznym Medyk w Mielcu. Nie trzeba się na nie rejestrować.
Można się zaszczepić np. w przerwie meczu, albo wcześniej. Akcja „mistrzowskich szczepień” w Mielcu bowiem rozpocznie się już od godziny 11.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.