W Mielcu z Odrą Opole! [WIDEO]Dziś (20.04) o godz. 20:45 na stadionie miejskim przy ul. Solskiego w meczu 27. kolejki Nice 1 Ligi piłkarze Stali Mielec zmierzą się z Odrą Opole. Mecz na żywo pokaże telewizja Polsat Sport.

W ostatnim czasie Biało-Niebieskim towarzyszą skrajne odczucia. Dwa tygodnie temu (07.04) mielczanie ulegli u siebie 2:3 Rakowowi Częstochowa 2:3, w środę (11.04) zremisowali 1:1 z liderem, czyli Miedzią Legnica, a w ubiegłą sobotę (14.04) pokonali w Katowicach tamtejszy GKS 2:0.
– To był tydzień „z piekła do nieba”. Liga jednak trwa dalej. Te cztery punkty trzeba szanować i iść po następne zwycięstwa. W piątek chcemy iść za ciosem. To nie będzie łatwy mecz. U siebie nie wygraliśmy ostatnich dwóch meczów i chcemy to zmienić – zapowiada pomocnik Stali, Łukasz Wroński.

Trener FKS, Zbigniew Smółka liczy na wsparcie fanów: – W Katowicach czuliśmy wsparcie grupy, która tam pojechała i nas cały mecz dopingowała. W piątek to będzie najważniejsze. Zależy nam na tym by było jak najwięcej ludzi. Zabierzcie kolegów, przyjaciół, dopingujcie nas, wierzcie w nas – apeluje.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.