TUSZÓW NARODOWY. „Tęczowa zaraza, diaboliczna ideologia”. Wójt Andrzej Głaz pisze list otwarty w sprawie LGBT

Wójt Głaz spotkał sie z ojcem Rydzykiem

Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich, zaskarżył do sądów administracyjnych uchwały samorządów dotyczące ideologii LGBT. Reakcją na to był niezwykle „kwiecisty” list Andrzeja Głaza, wójta gminy Tuszów Narodowy, o którym mówi już cała Polska.

Wycofanie stanowiska o przeciwdziałaniu ideologii LGBT oznaczałoby opowiedzenie się po stronie tęczowej zarazy, jaką jest wspomniana diaboliczna ideologia i wyrażenie zgody na demoralizację najmłodszego pokolenia począwszy od przedszkola – pisze w liście do Bodnara wójt Andrzej Głaz.

Ideologia ta za swój cel postawiła sobie wprowadzenie wszelkiego zła. Obecny świat znajdujący się pod wpływem LGBT został opętany przez szatana, erotyzm i seks. Patrząc na to, co obecnie się dzieje można przypuszczać, że dzisiejszą ludzkość spotka kara większa od tej jaka spotkała Sodomę i Gomorę, które zostały spopielone Każdego na pierwszym miejscu obowiązuje prawo Boże ustanowione dla wszystkich pokoleń całej ludzkości, które jest ponad prawem stanowionym przez człowieka.
Osoba, która odrzucił Boga może innych obdarowywać tylko własną głupotą i złem piekła, co widać na przykładzie ideologii LGBT – podkreśla w swym liście gospodarz gminy Tuszów Narodowy.
To nie pierwszy raz, kiedy o wójcie zrobiło się głośno w całym kraju. Dwa lata temu na budynkach wszystkich szkół w gminie Andrzej Głaz zlecił zawieszenie tablic z dziesięciorgiem przykazań. Wywołało to spór z fundacją „Wolność od Religii”.  Skończyło się zgłoszeniem sprawy do prokuratury.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.