Tragiczny wypadek w Dulczy Wielkiej. Na miejscu zginęła 57-letnia kobieta

Policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj (09.08) około godz. 8.30 w Dulczy Wielkiej, w gminie Radomyśl Wielki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca hyundaiem straciła panowanie nad pojazdem i na łuku drogi zderzyła się czołowo z renault masterem. W wyniku zdarzenia 57-letnia kobieta jadąca hyundaiem zginęła na miejscu. Do szpitala przewieziono trzy ranne osoby z renault.

Na miejscu zdarzenia pracują policyjni technicy i funkcjonariusze ruchu drogowego. Zebrany materiał dowodowy pozwoli ustalić przyczyny i okoliczności tej tragedii. Ruch pojazdów w stronę Radgoszczy jest zablokowany. Utrudnienia na drodze mogą potrwać do południa
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.