Tragedia w Trzcianie
Policja wyjaśnia okoliczności tragicznej śmierci motorowerzysty w Trzcianie (gm. Czermin). Mężczyzna zginął w wyniku zderzenia z kombajnem, którego kierowca był pijany.
Jak wstępnie ustalili mundurowi, we wtorek (01.08) ok. godz. 21 kierujący kombajnem, skręcając w lewo na swoją posesję, wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z motorowerem. Jadący jednośladem, 69-letni mieszkaniec gminy Czermin, w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu. 33-letni mężczyzna, który siedział za kierownicą kombajnu, miał promil alkoholu w organizmie.
Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Zabezpieczone zostały też pojazdy biorące udział w zdarzeniu. Policyjne śledztwo w sprawie tragedii nadzoruje prokuratura.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.