Tragedia w powiecie mieleckim. Starsza kobieta zginęła w pożarze domu

Dziś (08.01) wieczorem w Białym Borze, w gminie Przecław doszło do pożaru domu jednorodzinnego, w wyniku czego zginęła mieszkająca tam 62-letnia kobieta. Była obłożnie chora, nie była więc w stanie wydostać się z płonącego pomieszczenia, w którym przebywała.
Miejsce tragedii
Z nieoficjalnych informacji wynika, że przyczyną zdarzenia mogło być zaprószenie ognia. Mielecka policja jednak tego nie potwierdza. Mundurowi przekonują, że w ustaleniu okoliczności tej tragedii może pomóc analiza zebranego materiału dowodowego, zeznań świadków i opinii biegłego.

Wiadomo, że zgłoszenie o pożarze policjanci otrzymali o godz. 21.30. Kiedy dotarli na miejsce, przy gaszeniu ognia pracowało kilka zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że w domu może znajdować się jego właścicielka. Niestety, 62-letnia kobieta była obłożnie chora i nie udało się uratować jej z płonącego pomieszczenia, w którym się znajdowała.

Na miejscu do późnych godzin pracowała ekipa dochodzeniowo – śledcza pod nadzorem prokuratora. Technik kryminalistyki wykonał dokumentację fotograficzną, która posłuży do ustalenia przyczyn pożaru. W czynnościach brał również udział biegły z zakresu pożarnictwa
To kolejna taka tragedia w ostatnim czasie w naszym regionie. W przeddzień wigilii (23.12) w  jednym z budynków mieszkalnych w Lipnicy, w powiecie kolbuszowskim, wybuchł pożar. W środku domu strażacy znaleźli zwęglone zwłoki 49-letniego mężczyzny, który mieszkał tam ze swoją matką…

Więcej o tym tutaj

Tragedia w Lipnicy! W przeddzień Wigilii mężczyzna spłonął we własnym domu
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.