Tragedia na drodze. Auto najechało na pieszego

Dziś (20.12) w nocy w Kliszowie doszło do tragedii. Samochód najechał na leżącego na jezdni 37-letniego pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragedii, do której doszło dziś w nocy na drodze w Zachwiejowie.

Z informacji mundurowych wynika, że do zdarzenia doszło w poniedziałek (07.03), około godziny 21 w Zachwiejowie, w gminie Padew Narodowa.

29-letni kierowca citroena, jadąc przez las w kierunku Knap, żeby uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, które wbiegło na drogę, odbił na lewy pas ruchu. Tam najechał na leżącego na jezdni mężczyznę.
Kierowca rozpoczął reanimację mężczyzny. Potem działania te podjęły skierowane na miejsce służby ratunkowe. Życia pieszego nie udało się uratować. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, to 42-letni mieszkaniec gminy Padew Narodowa.

Ciało trafiło do badań sekcyjnych. Kierowca citroena był trzeźwy. Trwa postępowanie w tej sprawie.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.