To on zastąpił Jana Myśliwca
Miejsce w Radzie Miasta  po Janie Myśliwcu, którego sprawę bada Prokuratura Rejonowa w Mielcu, długo nie było puste. Zajął je (również dosłownie) wybrany z listy komitetu wyborczego Razem dla Ziemi Mieleckiej, Tomasz Róg – były przewodniczący Rady Osiedla Wolności. Na ostatniej sesji Rady Miasta złożył ślubowanie i oficjalnie został radnym.

Pytany o cele, Tomasz Róg odpowiada: – Jeśli chodzi o moje osiedle, to na pewno priorytetami są boisko sportowe i plac zabaw, o których cały czas rozmawiamy. Co do innych osiedli, to dopiero wdrażam się w ich potrzeby. Będę starał się im pomóc. Kluczem będzie tu dla mnie rozmowa z mieszkańcami.
Tomasz Róg: – Bez komentarza

Jan Myśliwiec, którego w Radzie Miasta, zastąpił Tomasz Róg, ma dziś spore problemy. Do Prokuratury Rejonowej w Mielcu wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przez niego przestępstwa. Chodzi o wydarzenia sprzed roku, kiedy będąc wiceprezydentem miasta odpowiedzialnym za oświatę, zatrudnił się w Szkole Podstawowej nr 7. Nie przepracował tam jednak ani dnia, wziął za to odprawę emerytalną w wysokości ponad 33 tys. zł. Nowy radny nie chce jednak tego komentować.

Niech prokuratura to bada, ja nie chcę odnosić się do tej sprawy – zaznaczył Tomasz Róg, który w radzie – tak jak Myśliwiec – pracować będzie w komisjach rewizyjnej oraz budownictwa i gospodarki.
To zdjęcie ma już tylko charakter archiwalny. Jan Myśliwiec – pierwszy z prawej.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.