Tłumy chętnych do budowy hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu

Kiedy wybudują halę sportową przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu?

Aż jedenaście ofert wpłynęło w przetargu na budowę nowej hali sportowej w Mielcu. Ma ona powstać przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1.

We wtorek (06.02) miało miejsce otwarcie ofert w zorganizowanym przez Urząd Miasta przetargu. Dotyczy on budowy nowej hali sportowo-widowiskowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu.

Wpłynęło 11 ofert z których najdroższa wynosi ponad 27 mln zł. Najtańsze propozycje to około 18 mln zł, czyli mniej więcej tyle ile magistrat przeznaczyło na realizację tej inwestycji

– Cieszę się, że jest tak duże zainteresowanie wśród wykonawców. Pozwala to mieć nadzieję, że uda się szybko rozstrzygnąć ten przetarg i przystąpić do budowy tego tak potrzebnego i oczekiwanego przez społeczność szkolną i mieszkańców Osiedla Lotników – powiedział prezydent Jacek Wiśniewski.

Planowany termin zakończenia tej inwestycji to koniec grudnia 2025 roku. Do tego czasu ma powstać obiekt składający się z trzech części: hali widowiskowo-sportowej z widownią i zapleczem socjalnym, sali gimnastycznej z zespołem szatniowym i części technicznej (magazyny, węzły cieplne i wentylatorownia itp.)

W ramach inwestycji powstanie również łącznik nowej hali z istniejącym budynkiem szkoły.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.