Spektakularna akcja mieleckiej policji na terenie Warszawy. Zatrzymali dwie osoby

Plaga kradzieży w mieleckich sklepach. Znikają artykuły spożywcze i alkohol

Mieleccy policjanci zatrzymali na terenie Warszawy kobietę i mężczyznę, których ścigano listami gończymi. Oboje mają odbyć karę więzienia.

W akcji wzięli udział policjanci z zespołu poszukiwań i identyfikacji osób wydziału kryminalnego mieleckiej jednostki.

Na trop ściganych listem gończych mundurowi wpadki dzięki pozyskanych informacjom. Udali się na ustalone miejsce i rozpoczęli obserwację.

We wtorek (30.01) na terenie Warszawy funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego 42-letniego mężczyznę. Ukrywał się on przed organami ścigania od 2022 roku.

Ma on do odbycia karę pół roku więzienia za uchylanie się od alimentacji.

Wczoraj, również w Warszawie, policjanci zatrzymali 35-letnią kobietę. Poszukiwana ukrywała się od maja 2023 roku. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości ma do odbycia karę 74 dni pozbawienia wolności.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.