Tego jeszcze nie było. Mielecki KOD na… marszu niepodległości

Komitet Obrony Demokracji organizuje dziś (11.11) w Warszawie swój marsz niepodległości. Event zaczął się o godz. 12.30 na placu Gabriela Narutowicza, gdzie do zgromadzonych przemówił były prezydent Bronisław Komorowski.  Metą marszu będzie Pole Mokotowskie.

Demonstranci trzymają flagi narodowe i unijne oraz te z logo KOD, PO i Nowoczesnej i SLD. Są transparenty z napisami odwołującymi się do „obrony demokracji”. Jak się okazuje, wśród demonstrantów są też przedstawiciele mieleckiego KOD, o czym świadczy poniższe zdjęcie:

Marsz KOD ma być alternatywą, a zdaniem niektórych prowokacją wobec organizowanego przez środowiska narodowe Marszu Niepodległości, w którym licznie biorą udział mieszkańcy naszego regionu (więcej o tym TUTAJ).  Na tym nie koniec, bo swój „antyfaszystowski marsz” organizuje koalicja organizacji lewicowych i anarchistycznych na czele z partią Razem.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.