Ta firma z ramienia miasta już nie skontroluje wyziewów Kronospanu

Urząd Miasta nie będzie już współpracował z firmą, która dotychczas wykonywała badania emisji w zakładu Kronospan. Wyniki badań wykonanych przez ten podmiot budziły zastrzeżenia. Pod wątpliwość poddawano m.in. sposób przeprowadzonych pomiarów.
Choć przedstawiciele firmy, posiadającej certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji, zapewniali, że chętnie wyjaśnią na spotkaniu w Mielcu wszelkie wątpliwości dotyczące swoich badań, to jednak do tego nie doszło. Firma nie przyjechała w ustalonym terminie.
– W tej sytuacji postanowiliśmy zakończyć współpracę i szukać innego wykonawcy takich pomiarów – powiedział Fryderyk Kapinos, pełniący funkcję prezydenta Mielca.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.