Sylwestrowy pokaz sztucznych ogni w Mielcu

Sylwestrowy pokaz sztucznych ogni w Mielcu

O północy z piątku na sobotę przed budynkiem Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu odbędzie się sylwestrowy pokaz sztucznych ogni.

Przez lata mielczanie witali Nowy Rok na Placu Armii Krajowej, gdzie mogli liczyć na zabawę pod wodzą didżeja i wodzireja. Tuż przed północą życzenia mieszkańcom składał prezydent miasta.
Na zakończenie świętowania odbywała się tzw. konkurs butelkowy. Wśród osób które oddały butelkę po szampanie (lub innym napoju) losowano nagrody. Były też sztuczne ognie, a ostatnio (chroniąc uszu czworonogów) mapping na budynku SCK.

Wyjątkiem był ubiegły rok, kiedy to w związku z pandemią koronawirusa na Placu Armii Krajowej była cisza. Mało tego, decyzją władz państwowych, w Nowy Rok obowiązywał zakaz przemieszczania się. Tym razem aż takich restrykcji nie zarządzono.

Sylwestrowej imprezy na placu jednak nie będzie. Zaplanowano natomiast pokaz sztucznych ogni.

– Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców o godz. 24 z piątku na sobotę na tereny przed budynkiem Samorządowego Centrum Kultury. Wspólnie przywitamy Nowy Rok 2022 sylwestrowym pokazem sztucznych ogni – zaprasza prezydent Jacek Wiśniewski.

Sylwestrowy pokaz sztucznych ogni w Mielcu
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.