Sylwester przed gmachem SCK [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sylwester przed gmachem SCK [ZDJĘCIA, WIDEO]

Kilkaset osób świętowało wspólnie przed budynkiem Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu powitanie Nowego Roku. Była pirotechnika, nie zabrakło też muzyki i sylwestrowych życzeń, które złożyła wiceprezydent miasta Adriana Miłoś.

O równiej północy z piątku na sobotę przed budynkiem Samorządowego Centrum Kultury rozpoczął się sylwestrowy pokaz sztucznych ogni. Pirotechniczne show trwało kilkanaście minut. W tym czasie z okiem SCK rozbrzmiewała muzyka.
Show przed SCK

Życzenia noworoczne zebranym na Placu Armii Krajowej złożyła wiceprezydent Adriana Miłoś.

– Składam Państwu najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności. Życzę wam spełnienia wszystkich marzeń, dużo zdrowia. Życzę  pięknego 2022 roku. Wszystkiego najlepszego – mówiła wiceprezydent miasta, Adriana Miłoś.

Kilkanaście minut po północy Plac AK opustoszał. Na szczęście obyło się bez incydentów.

Na Facebooku życzenia noworoczne mieszkańcom Mielca złożył też prezydent Jacek Wiśniewski.

– Mamy 2022 rok. Niech on będzie dla każdego z Was rokiem udanym. Pełnym zdrowia, radości i miłości. Spełniajcie swoje marzenia i postanowienia. Szczęśliwego Nowego Roku – napisał na portalu społecznościowym.
Galeria zdjęć

Sylwester przed gmachem SCK [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sylwester przed gmachem SCK [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sylwester przed gmachem SCK [ZDJĘCIA, WIDEO]
Zdjęcia: SCK Mielec.
Materiał WIDEO

 
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.