Ślad po nim zaginął… Gdzie jest Krzysztof Ginter?

Ślad po nim zaginął... Gdzie jest Krzysztof Ginter?

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu poszukują Krzysztofa Gintera, 45-letniego mieszkańca miasta.

Krzysztof Ginter ostatni raz widziany był w sobotę (16.01) po południu. Poinformował wówczas najbliższych, że jedzie na przejażdżkę swoim samochodem marki Hyundai i20 koloru szarego. Od tego czasu nie wrócił do miejsca zamieszkania i z nikim nie nawiązał kontaktu. Jego samochód został odnaleziony dwa dni później w kompleksie leśnym nieopodal stawów przy ulicy Partyzantów w Mielcu.

Rysopis zaginionego: wzrost około 180 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie czarne, oczy ciemne, zarost na twarzy. W dniu zaginięcia ubrany był: w spodnie typu jeans koloru ciemnego, buty za kostkę typu adidas koloru ciemnego, bluza dresowa koloru szarego, kurtka za pas, koloru zielono-szarego.
Osoby, które widziały mężczyznę, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z policją w Mielcu. Można też dzwonić pod nr: 47 822 73 26 (w godz. 7.30-15.30) oraz całodobowo pod nr tel.: 47 822 73 10 lub 112.
O Mielec Lokalnie 3108 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.