Siódme zwycięstwo mieleckiej Stali i trzecie miejsce na zakończenie roku
Stal Mielec pokonała dziś (02.12) na własnym stadionie Bytovię Bytów 2-1. To już siódme zwycięstwo Biało-Niebieskich z rzędu. I aż szkoda, że teraz czeka nas trzymiesięczna przerwa w rozgrywkach.

Mecz rozpoczął się dość niespodziewanie od gola rywali. Wyrównał Bartosz Nowak (36 min.), a gola na 2-1 z rzutu karnego tuż przed zakończeniem pierwszej połowy zdobył Josip Soljić. Nieprawdopodobna seria siedmiu zwycięstwo pomogła Stali zakończyć rundę na trzecim miejscu. Mielczanie tracą do drugiej w tabeli (miejsce dające awans do Ekstraklasy) Sandecji Nowy Sącz już tylko jeden punkt.
21 kolejka I ligi – niedziela, 2 grudnia

PGE FKS Stal Mielec – Bytovia Bytów 2:1 (Nowak, Soljić)

FKS: Seweryn Kiełpin, Andreja Prokić, Josip Soljić, Bartosz Nowak, Grzegorz Tomasiewicz (72. Marcel Gąsior), Mateusz Spychała, Krystian Getinger, Sergio Mendiguchia (90. Kacper Sadłocha), Jonatan De Amo Perez, Maksymilian Banaszewski (82. Leandro), Rafał Grodzicki. Widzów: 2667.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.