Siódme zwycięstwo mieleckiej Stali i trzecie miejsce na zakończenie roku

Stal Mielec pokonała dziś (02.12) na własnym stadionie Bytovię Bytów 2-1. To już siódme zwycięstwo Biało-Niebieskich z rzędu. I aż szkoda, że teraz czeka nas trzymiesięczna przerwa w rozgrywkach.

Mecz rozpoczął się dość niespodziewanie od gola rywali. Wyrównał Bartosz Nowak (36 min.), a gola na 2-1 z rzutu karnego tuż przed zakończeniem pierwszej połowy zdobył Josip Soljić. Nieprawdopodobna seria siedmiu zwycięstwo pomogła Stali zakończyć rundę na trzecim miejscu. Mielczanie tracą do drugiej w tabeli (miejsce dające awans do Ekstraklasy) Sandecji Nowy Sącz już tylko jeden punkt.