Siedmioro mieszkańców powiatu mieleckiego zarażonych Covid-19

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie powiadomiła dziś (13.07) o kolejnych siedmiu potwierdzonym przypadkach koronawirusa w powiecie mieleckim. W sumie Covid-19 na naszym terenie stwierdzono u 31 mieszkańców.

Wedle najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia w całym kraju koronawirusa potwierdzono u 38 190 osób, z czego 1 576 zmarło. Na Podkarpaciu zakaziło się 958 osób: 480 wyzdrowiało, a 55 odeszło. Pod nadzorem pozostaje 21 osób, 2 416 poddano kwarantannie, w izolacji jest 323.
Dziś podkarpacki Sanepid poinformował o siedmiu kolejnych przypadkach koronawirusa w powiecie mieleckim.  Są cztery kobiety i trzech mężczyzn. Wszyscy przebywają  w ścisłej izolacji. W sumie na naszym terenie Covid-19 dotknął 31 osób, 19 z nich wyzdrowiało.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.