Ścieki z kanalizacji zalewają Rzochów?

Ścieki z kanalizacji zalewają Rzochów?

Okazuje się, że w Mielcu jak  Warszawie, mają problem z nieczystościami. Z tą różnicą, że ścieki z kanalizacji nie wylewają się do rzeki, a na zalewa część osiedla Rzochów.

Mieszkańcy skarżą się, że sieć obsługująca rejon ulicy Inwestorów nie wytrzymuje ciśnienia i… wycieka przy cmentarzu na wysokości ulic Biedronki i Rzochowskiej. Zdaniem przewodniczącego Rady Osiedla Rzochów, Mariusza Mazura, kanalizacja z rejonu ul. Inwestorów powinna być odprowadzana do Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a nie jak obecnie – przez tory na obszar Rzochowa.
Swój postulat Mazur przedstawił na ostatniej sesji Rady Miasta między innymi w obecności zarządcy sieci kanalizacyjnej na terenie Mielca. Teraz, jak mówi, czeka na tego efekty.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.