Rozbój w jednym z mieleckich salonów gier

Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

Do 10 lat więzienia grozi 40-letniemu mężczyźnie, który dokonał kradzieży rozbójniczej w jednym z mieleckich salonów gier. Zastraszył on pracownicę lokalu i zabrał jej pieniądze.
Do zdarzenia doszło w niedzielę (20.02), około godziny 16 w jednym z mieleckich salonów gier.

Z ustaleń policji wynika, że sprawca najpierw chciał pożyczyć od kobiety drobną kwotę. Kiedy ta odmówiła, siłą przeszukał zarówno ją, jak i jej torebkę, gdzie znalazł pieniądze. Następnie uciekł z lokalu.

Przeszukując teren w pobliżu salonu gier, policjanci weszli do pobliskiego sklepu, gdzie w jednym z klientów rozpoznali sprawcę rozboju. W momencie zatrzymania 40-letni mieszkaniec Mielca był pijany. Miał ponad trzy promile w organizmie.
Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Mundurowi wystąpią do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec niego środków zapobiegawczych w postaci policyjnego dozoru i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej. Grozi mu do 10 lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.