Remont jedynego mostu w Mielcu nabiera tempa. Będą utrudnienia w ruchu
W poniedziałek (16.07) ruszają prace na górze jedynego mostu na Wisłoce w Mielcu. Kierowcy mogą więc spodziewać się utrudnień w postaci krótkich odcinków z ruchem wahadłowym. Na szczęście większość praca będzie prowadzona nocą. Roboty mogą potrwać ok. dwóch tygodni.

Remont mostu ruszył końcem maja br. W pierwszej kolejności naprawiono elementy konstrukcyjne (m.in. filary i oczepy). Planowany termin zakończenia prac to koniec sierpnia b.r.
Naprawy spowodowane są pogarszającym się stanem technicznym obiektu. Decyzja o przeprowadzeniu remontu została podjęta na podstawie szczegółowej ekspertyzy, która jednoznacznie wskazała, że przesunięcie ich w czasie mogłoby skutkować koniecznością ograniczenia nośności. Dodatkowo koszt naprawy, który obecnie wynosi ok. 300 tys. zł,  byłby wówczas znacznie większy.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.