RADOMYŚL WIELKI. Prace przy budowie obwodnicy na finiszu [ZDJĘCIA]

Budowa obwodnicy Radomyśla Wielkiego, niestety, nie idzie zgodnie z planem. Zapewnienia były takie, że wszystko zostanie zakończone w połowie kwietnia. Tymczasem prace nadal trwają, choć, jak przekonuje Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich, w ostatnim czasie zdecydowanie przyspieszyły. Koszt przedsięwzięcia to ok. 13 milionów zł.

Obwodnica Radomyśla Wielkiego to ponad trzykilometrowy trakt z dwoma skrzyżowaniami. Jej trasa rozpoczyna się rondem na ulicy Piłsudskiego, następnie poprowadzi po północno-zachodniej stronie miasta przez tereny niezurbanizowane i zakończy się włączeniem do drogi wojewódzkiej numer 984.

Średnio w ciągu dnia przez Radomyśl Wielki przejeżdża 9400 pojazdów. Obwodnica wyprowadzi ten ruch z centrum miasta – zapewnił Piotr Miąso, dyrektor PZDW w Rzeszowie.Fot. PZDW
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.