Przejazd na Witosa zamknięty
Uwaga kierowcy! Z ruchu wyłączony został przejazd kolejowy w ciągu ulicy Witosa, a więc traktu łączącego drogi wojewódzkie na Kolbuszową i Dębicę. Stan ten potrwa do 20 sierpnia.

Do tego czasu linia nr 22 Miejskiej Komunikacji Samochodowej będzie kursowała objazdem. Przystanki Wojsławska, Dom Ludowy 11 i 12 oraz Witosa 01 i 02 nie będą obsługiwane.

Zamknięcie tego i innych przejazdów kolejowych ma związek z rewitalizacją linii kolejowej nr 25. Dzięki niej już za rok z Mielca będzie można pojechać pociągiem do Dębicy z prędkością 120 km/godz.
Przypomnijmy, że inwestycja polega na przebudowie 32 km torów oraz modernizacji peronów w: Mielcu, Rzochowie, Wojsławiu, Pustkowie, Rzemieniu, Przecławiu, Dąbiu, Kochanówce i Pustyni. Generalny remont dotknie również 40 przejazdów kolejowych. Ponadto w samym Mielcu powstaną dwa przejścia podziemne.  Koszt przedsięwzięcia to ponad 270 milionów złotych.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.