Przed nami ostatnie starcie w roku! „To będzie fantastyczny mecz!” [VIDEO]W sobotę (25.11) piłkarze mieleckiej Stali rozegrają swój ostatni mecz ligowy w tym roku. Rywalem będzie mający zawsze wielkie ambicje klub – GKS Tychy. Jednak to FKS jest faworytem tego spotkania – zwłaszcza po dwóch ostatnich zwycięstwach w Chorzowie i Bielsku-Białej, dzięki którym mielczanie zajmują piąte miejsce w tabeli i wciąż są w grze o awans do T’Mobile Ekstraklasy.
Arkadiusz Górka, pomocnik Stali, prosi kibiców o wsparcie w ostatnim meczu, od pierwszej do ostatniej sekundy – Fajnie byłoby zakończyć rok zwycięstwem. Mamy 6 punktów w dwóch ostatnich meczach, gdyby było 9 to będzie rewelacyjnie. O to będzie dużo łatwiej ze wsparciem kibiców – mówi Górka.
Wygrana z Tychami może sprawić, że Biało-Niebiescy będą blisko ścisłej czołówki. – To jest taki impuls by się zjednoczyć – twierdzi Zbigniew Smółka, trener Stali. – GKS Tychy to dobry zespół, który dłużej od nas wypoczywał. Będzie fantastyczny mecz. Zapraszam tych, którzy chcą nas wspierać do końca.
Początek meczu o godz. 17:45. Spotkanie na żywo pokaże Polsat Sport.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.