Przed nami koncert „Solidarni z Ukrainą” w Przecławiu

Kasia Walas z Tuszymy laureatką RMF FM [WIDEO]

W sobotę (12.03), o godzinie 17 w Domu Kultury w Przecławiu odbędzie się koncert charytatywny „Solidarni z Ukrainą”. Wstęp jest wolny.

Wystąpi Orkiestra Dęta z Dobrynina pod batutą Dariusza Bańki. Towarzyszyć jej będą soliści: Łukasz Muszyński i – Katarzyna Walas (na zdjęciu).
To wokalistka, która ma na swoim koncie zwycięstwo w teleturnieju TVP „Szansa Na Sukces”. Jest też laureatką plebiscytu radia RMF FM „Twoje 5 min”.

Kasia Walas ma 29 lat, pochodzi z Tuszymy, w gminie Przecław. Jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Obecnie mieszka Oblekoniu, w województwie świętokrzyskim. Jest mężatką. W wolnym czasie pisze piosenki. W domu ma mini studio. Lubi dobre disco z lat 70’ i 80’, a także muzykę groove i funky.

W trakcie wydarzenia druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Przecławiu przeprowadzić będą zbiórkę do puszek na rzecz walczących na Ukrainie. Darmowe bilety są do odebrania w Domu Kultury.

Przed nami koncert "Solidarni z Ukrainą" w Przecławiu
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.