Przed nami Dni Radomyśla
Sztandarowa impreza Radomyśla Wielkiego – miasteczka położonego na pograniczu Podkarpacia i Małopolski – odbędzie się już w ten weekend (15–16.07). W programie imprezy wiele atrakcji.

Na pierwszy dzień, czyli sobotę, zaplanowano: Ogólnopolski Bieg Radomyski na 10 km im., Podkarpacki Dzień Wędliniarza (konkursy, prezentacje i degustacje wyrobów wędliniarskich ) oraz koncerty. Wystąpią wokaliści i zespoły młodzieżowe (laureaci różnych konkursów), kapele ludowe, grupa z biesiadą śląską i zespół Power Play. Gwiazdą wieczoru będzie popularny zespół – Brathanki. Dzień zakończy pokaz sztucznych ogni. W niedzielę odbędzie się wakacyjna spartakiada dla dzieci i młodzieży.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.