PRZECŁAW. Kościół zamknięty

Kościół p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu został dziś (17.10) zamknięty do odwołania. Ma to związek z tym, że wszyscy księża z parafii zostali objęci kwarantanną. Jak można się domyślać, chodzi o epidemię koronawirusa.  

Zamknięta została również kancelaria parafialna. W sprawach bardzo pilnych wierni proszeni są o kontakt pod numerem telefonu: 17 58-101-10.
Co oczywiste niedzielnych mszy świętych nie będzie. Dodajmy, że w związku z wprowadzonymi przez rząd obostrzeniami związanymi z Covid-19 biskup tarnowski ks. Andrzej Jeż udzielił dyspensy od obowiązku uczestnictwa w nabożeństwach aż do odwołania. Dotyczy to całej diecezji.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.