Przebudowę Stali Mielec zaczęto od zmiany rzecznika

Zmiany, zmiany zmiany w strukturach Stali Mielec

Kiedy Jacek Klimek, nowy prezes FKS Stal Mielec, mówił o „mocnej przebudowie” struktur klubu, nie rzucał słów na wiatr. Rozpoczął od wymiany rzecznika prasowego.

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, decyzją rady nadzorczej FKS Stali Mielec prezesem klubu został Jacek Klimek. Zastąpił Bartłomieja Jaskota.
– Klub potrzebuje mocnej przebudowy, nowej energii i reorganizacji, aby sprostać wszystkim wyzwaniom Ekstraklasy. Na pewno koniecznym będzie szybkie wdrożenie nowego modelu organizacyjnego klubu – przekonywał Klimek.

Jak zapowiedział, tak robi. Przed Sylwestrem pojawiła się informacja o rozstaniu się z Olą Sępek, która ponad roku pełniła funkcję rzecznika prasowego.

Zmiany, zmiany zmiany w strukturach Stali Mielec
Ola Sępek.

Dziś wiemy, że funkcję te obejmie Kuba Zegarliński. Odpowiedzialny będzie też za pion marketingu.
Nowy rzecznik klubu ma 30 lat, z dziennikarstwem związany jest od 2013 roku. Na początku pracował w kilku lokalnych tytułach w Mielcu, by od 2015 roku rozpocząć trwającą współpracę z Nowinami. Współtworzył grupę mediową OTO360. Ma też na swoim koncie książkę pt. „Szukając siebie”, w której głównymi bohaterami są juniorzy Stali Mielec.

Zmiany, zmiany zmiany w strukturach Stali Mielec
Kuba Zegarliński
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.