Prezydent zarządził darmowe przejazdy MKS dla wolontariuszy WOŚP

Decyzją prezydenta miasta, Jacka Wiśniewskiego wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mielcu będą mogli za darmo korzystać z przejazdów autobusów Miejskiej Komunikacji Samochodowej. Zarządzenie to obowiązuje w ten weekend (11-12.01).
Bezpłatne przejazdy będą możliwe za okazaniem identyfikatora sztabu oraz identyfikatora WOŚP. Dodajmy, że na ulice miasta wyjdzie około 140 wolontariuszy. Jak się okazuje, mogą oni liczyć na pomoc prezydenta Jacka Wiśniewskiego, który swoje poparcie dla Orkiestry zamanifestował na Facebooku.

Przypomnijmy, że w tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Mielcu grać będzie przez dwa dni. W sobotę imprezy odbywać się będą w Galerii Navigator, w niedzielę – w Samorządowym Centrum Kultury, ale nie tylko. Pieniądze zebrane podczas 28. już finału WOŚP trafią na zakup nowoczesnych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.
Czytaj również

Marek Paprocki zaprasza na Wielką Orkiestrę Świąteczną Pomocy [WIDEO]
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

  1. Darmowe za które zapłacą wszyscy mieszkańcy ze swoich podatków. Podobno miasto jest w złym stanie budżetowym. Dodatkowo wydatkowano ponad 700 tys. zł na schronisko dla zwierząt. Potem oddano zarządzanie schroniska na stowarzyszenia założonego przez radnego Roga z Lewicy. A to stowarzyszenie podjęło współpracę z innym stowarzyszeniem z Rzeszowa. Praktycznie zarządza owymi 700 tysiącami zł pewna pani z Rzeszowa. Zwalnia pracowników ochrony i przyjmuje się swoich wedle swego widzimisię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.