Prezydent z żoną szusują po stoku

W grudniu ub.r., po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej poważnymi problemami ze zdrowiem (m.in. zabieg chirurgiczny głowy) do pracy wrócił prezydent Daniel Kozdęba. I zaczął nadrabianie zaległości. Znalazł jednak trochę czasu na wypoczynek i wybrał się z żoną Gosią na narty do Wierchomli, o czym poinformował dziś (21.01) na Facebooku:

Wierchomla jest miejscowością turystyczną w Popradzkim Parku Krajobrazowym, pomiędzy Muszyną a Piwniczną-Zdrój. Jest tam nowoczesna stacja narciarska z 10 wyciągami, w tym najdłuższym w Polsce wyciągiem krzesełkowym (1600 m). Odbywają się tam liczne cykliczne imprezy sportowe – narciarskie, rowerowe, wyścigi psich zaprzęgów.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.