Prętem zmasakrował mu głowę

Prokuratura Rejonowa w Mielcu zastosowała wczoraj (13.11) wobec 19-letniego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju i zbliżania się do pokrzywdzonego, a także poręczenie majątkowe. Zarzuca się mu, że w nocy z soboty na niedzielę (12-13.11) w Przecławiu uderzył metalowym narzędziem swojego rówieśnika, który z obrażeniami głowy trafił do Szpitala Powiatowego w Mielcu.

Jak ustalili policjanci, pomiędzy 19-letnim mielczaninem, a grupą mieszkańców gminy Przecław doszło do utarczki słownej na podłożu wcześniej już trwającego konfliktu. W trakcie zdarzenia, uderzył on jednego z mężczyzn metalowym narzędziem, powodując u niego obrażenia głowy.
Chwilę po zdarzeniu sprawca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, w którym spędził noc. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.